Lokata Oparta o Hodowlę Byczków

Poznaj więcej szczegółów

Gwarantowana Lokata Kapitału oparta o hodowlę cieląt byczków

Kontakt

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszych ofertach, napisz lub zadzwoń do nas.

Informacje wstępne

Jako grupa podmiotów działających na rynku finansowym, posiadamy ogromne, 35 letnie doświadczenie ze wszelkiego rodzaju narzędziami finansowymi, począwszy od nieruchomości, poprzez giełdę, fundusze inwestycyjne, złoto, diamenty inwestycyjne, Forex, a kończąc, ostatnimi laty, na OZE, kryptowalutach i startupach. W 2021 roku postanowiliśmy zainwestować w AgroBiznes i wrócić, niejako, do korzeni – do produkcji żywności.

To nasze wieloletnie doświadczenie w branży finansowej nauczyło nas, aby zawsze stawiać bezpieczeństwo lokaty kapitału na pierwszym miejscu. We wszystkich rozmowach, które prowadzimy z naszymi Inwestorami, parametr bezpieczeństwa pieniędzy jest zawsze priorytetem. Zysk, ok, dobrze jak jest atrakcyjny, ale parametr bezpieczeństwa jest zawsze najważniejszy.

Nasze lokaty kapitałowe są dostosowane do możliwości i potrzeb każdego Inwestora – zarówno początkującego, dysponującego kapitałem rzędu kilku tysięcy złotych, jak i Inwestorów chcących ulokować kapitał liczony w dziesiątkach milionów złotych.

Czas trwania inwestycji również jest bardzo elastyczny – mamy oferty krótkoterminowe – kilkumiesięczne, jak i długoterminowe – na kilka lat.  Wszystkie parametry naszych lokat, łącznie z zyskiem, są gwarantowane umową, ubezpieczone, a posiadacz lokaty staje się rzeczywistym, pełnoprawnym właścicielem aktywa, które przynosi mu zyski.

Ofertę, którą tutaj przedstawiamy jest rodzajem krótkoterminowej lokaty kapitału, opartą o umowę, w której gwarantujemy Inwestorowi zysk w wysokości do 35% za 12 miesięcy lokaty.

brockle-face-bull-calf-file
byczek2

Warunki lokaty w skrócie:

  • Czas trwania lokaty: 12 miesięcy
  • Kwota lokaty: od 1.800 zł (jedna sztuka), i wielokrotność tej kwoty.
  • Zysk: Gwarantowana umownie stopa zwrotu do 35% za 12 miesięcy (do 630 zł zysku za każdego byczka)
  • Zwrot 100% ulokowanej kwoty po zakończonej umowie, czyli po 12 miesiącach
  • Zabezpieczenie prawem własności (umowa, faktura, certyfikat ARiMR) na aktywie czyli cielaku.

Co jest przedmiotem lokaty?

Przedmiotem lokaty są cielęta – samce (byczki). Hodowane są na cele mięsne. Młode zwierzęta są nabywane od sprawdzonych przez AgroRendite hodowców w celu ich odchowania.

Nasza spółka kupuje cielęta byczków ras Simental, Angus, Limousine, Charolaise, w wieku ok 4 miesięcy. Odchowujemy je, odpajamy, przez kolejne 12 miesięcy, po czym sprzedajemy.

Średnie przyrosty na dobę to ok 1000 gram i więcej, w przypadku byczków w tym wieku.

Na czym polega odpajanie, odsadzanie i odchów?

Odpajanie polega na podaniu pokarmu płynnego w trakcie odchowu cieląt. Nasze obiekty hodowlane wyposażone są w sprzęt niezbędny do odpajania (taksówka mleczna, karmidła indywidualne, poidła itd.). Zatrudniamy personel, w tym opiekunów zwierząt, dojarzy, zootechnika i dietetyka. Zwierzęta są karmione „naszym” mlekiem, z uwagi na fakt, iż prowadzimy hodowlę krów wysokomlecznych. Pozwala to zaoszczędzić dodatkowe środki. Posiadamy także zapas pasz i areał rolny, na którym prowadzimy uprawę roślin paszowych. Stawiamy na hodowlę większego stada, ponieważ tylko duże przedsięwzięcia są obecnie rentowne, mogą się rozwijać i konkurować ze swoimi odpowiednikami z państw Europy Zachodniej.

Oprócz mleka cielęta przyjmują specjalne, lekkostrawne pasze, bogate w skrobię. W tym okresie dbamy w sposób szczególny o rozwój żwacza. Odsadzenie, czyli proces stopniowego odstawienia od mleka i przejście w całości na pasze stałe następuje w okolicach 3-4 miesiąca. Termin powinien zostać wybrany indywidualnie, w zależności do rozwoju danego cielęcia, aby zminimalizować stres dla zwierzęcia. Po odsadzeniu zwierzę zaczyna przyjmować inne pasze stałe, np. siano łąkowe lub kiszonki. Po 6 miesiącach od urodzenia cielak powinien być żywiony jak dorosły. Z naszego doświadczenia wynika, że w 16 miesiącu życia byczek jest gotowy do sprzedaży.

Na czym polega lokata kapitału?

Swoją ofertę kierujemy do potencjalnych inwestorów, którzy poszukują nowych form na ulokowanie swojego kapitału. Na wstępie zaznaczamy, że wspólnie z inwestorami działamy na rynku hodowców bydła. Oczywiście nie wymagamy, aby inwestor posiadał wiedzę lub doświadczenie rolnicze, ponieważ to Agrorendite odpowiada w pełni za stronę hodowlaną.

Jak powyżej zakomunikowaliśmy, przedmiotem naszego projektu są zwierzęta, a ściślej rzecz ujmując cielęta – byczki. Oznacza to, że lokata kapitału odnosi się do realnego aktywu (własności), a nie ogranicza się wyłącznie do operowania wirtualnymi sumami.

Proces lokowania polega na kupieniu przez Inwestora wybranej ilości cieląt w cenie 1.800 zł brutto za 1 sztukę. Następnie, po 12 miesiącach od zakupu, wypłacamy Inwestorowi 630 zł zysku za każdego cielaka, wraz ze zwrotem ulokowanej kwoty, czyli łącznie 2.430 zł brutto. Zysk w skali rocznej wynosi 35%.

Zależy nam na tym, aby proces lokowania był zrozumiały dla każdego, a zatem powinien być pozbawiony skomplikowanych procedur i pojęć, dlatego też bazujemy na bardzo prostym schemacie. W zamian za przekazanie wkładu, który jest przeznaczany przez Agrorendite na nabycie byczka (byczków) od sprawdzonego przez nas hodowcy, inwestor na końcu procesu otrzymuje wkład powiększony o określony procent.

Wyraźnie podkreślamy, że przedsięwzięcie jest korzystne dla obu stron, co ogranicza ryzyko związane z projektem. Uściślając tę kwestię, inwestorowi wypłaca się odpowiedni zysk, który jest dokładnie uregulowany w umowie, natomiast Agrorendite zarabia na sprzedaży odchowanych byczków po zakończeniu lokaty. Współpracujemy z naszymi stałymi odbiorcami bydła, dzięki czemu mamy zagwarantowany jego zbyt. Zaznaczamy, że hodowla byczków i dbanie o ich dobrostan to zadanie Agrorendite, które realizuje na własny koszt i przy użyciu swoich środków finansowych, technicznych i osobowych. 

Lokata trwa 12 miesięcy od momentu przekazania środków na nabycie byczka. Okres ten pozwala na odchowanie byczka i nabranie przez niego odpowiedniej masy. Po zakończeniu lokaty inwestor otrzymuje zwrot ulokowanego wkładu powiększonego o określony procent na indywidualny rachunek bankowy. Zarobione środki może zatrzymać lub je relokować.

Przykład lokaty:

Inwestor kupuje 100 cieląt byczków po 1.800 zł każdy. Łączna kwota lokaty wynosi 180.000 zł (1.800 zł x 100 sztuk).

Inwestor otrzymuje fakturę VAT zakupu i staje się wyłącznym właścicielem zakupionych byczków.

Umowa trwa 12 miesięcy. Po zakończonej umowie, spółka AgroRendite odkupuje od Inwestora byczki za kwotę, za którą je nabył, czyli 180.000 zł. Dodatkowo AgroRendite wypłaca Inwestorowi należny czynsz dzierżawny w wysokości 630 zł za każdego byczka.

Inwestor otrzymuje więc łączny czynsz w wysokości 63.000 zł (630 zł x 100 sztuk).

Stanowi to zysk w wysokości 35% za 12 miesięcy.

Kto jest właścicielem byczków?

Pragniemy pokreślić, że byczki od momentu ich nabycia są własnością inwestora. Agrorendite jest wyłącznie ich dzierżawcą. Po zakończeniu umowy dzierżawy zwierzęta są odkupowane od inwestora, w zamian za ulokowany wkład, natomiast dodatkowe środki stanowią czynsz dzierżawny za okres 12 miesięcy.

W jaki sposób lokata jest zabezpieczona?

Własność stanowi najlepsze zabezpieczenie naszej lokaty. Każde zwierzę jest oznaczone, posiada indywidualnie nadany numer oraz paszport wyrabiany zgodnie z obowiązującymi przepisami. Pragniemy również podkreślić, że w przypadku padnięcia zwierzęcia należącego do inwestora, niezależnie od przyczyn, Agrorendite na własny koszt nabywa nowe zwierzę i przenosi własność do niego na inwestora. Uznaje się wtedy, że proces lokacyjny nie uległ przerwaniu.

Otwórz swoją lokatę kapitału w oparciu o hodowlę byczów.

Jeśli nasza oferta wydaje się dla Ciebie atrakcyjna i chciałbyś rozpocząć z nami współpracę, to zapraszamy do kontaktu telefonicznego z nami, lub kontaktu poprzez e-mail. Omówimy szczegóły współpracy i odpowiemy na wszystkie pytania.

Podmioty odpowiedzialne

AGRORENDITE Sp. z o.o.

Adres:
ALEJA PŁK. WŁADYSŁAWA
BELINY-PRAŻMOWSKIEGO 27, lok. 8
31-514 KRAKÓW

KRS: 0000985642

REGON: 522734413

NIP: 6751768437

RENDITE Sp. z o.o.

Adres:
BRONISŁAWA CZECHA 7,
43-300 BIELSKO-BIAŁA

KRS: 0000383294

REGON: 241929806

NIP: 9372647493

MILK INVEST Sp. z o.o.

Adres:
LORKI 12
13-324 GRODZICZNO

KRS: 0000915042

REGON: 389626086

NIP: 8771484419

Uzyskaj konsultację

Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami już teraz!