O nas

W branży planowania finansowego działamy zawodowo od 2007 roku. W tym czasie współpracowaliśmy z wieloma instytucjami finansowymi w Polsce (20 licencji w KNF).
Od początku naszej kariery w finansach staramy się „zarażać” swoją pasją inne osoby, które tak jak my chciałyby poświęcić się zawodowo branży finansowej. Dzięki temu mamy przyjemność współpracować z grupą osób, które są profesjonalne w tym co robią i na zasadzie synergii uzupełniamy się nawzajem, dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem.


Przez te lata działalności "przerobiliśmy" chyba wszystkie, warte uwagi, produkty finansowe na rynku (nie tylko polskim) i wybraliśmy z tego dla siebie i dla swoich Klientów to, co jest najlepsze.

Pierwsze lata naszej przygody w branży finansowej to była współpraca z czołowymi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi i oferowanie naszym Klientom tych programów, które uważamy za najlepsze.

Obecnie oferowane przeze nas programy finansowe nie mają z ubezpieczeniami już nic wspólnego – są to czysto kapitałowe, nie obarczone żadnymi kosztami ubezpieczeniowymi, programy służące do bezpiecznego budowania i pomnażania oszczędności na gwarantowanych umowach lokaty kapitału.

Zawsze stosujemy zasadę, że oferujemy Klientom tylko takie programy finansowe, które sami posiadamy i które osobiście możemy polecić. Możemy Klientowi pokazać wyniki finansowe, nie teoretyczne, tylko rzeczywiste, bazujące na naszych własnych doświadczeniach z danym produktem.

Oferujemy Klientom tylko sprawdzone, bezpieczne finansowo i dopasowane do ich potrzeb programy finansowe.

Plany finansowe, które budujemy z Klientami to zarówno takie, gdzie Klient dopiero zaczyna gromadzić swoje oszczędności i skutecznie je pomnażać, jak i takie, gdzie wykorzystujemy dotychczas zgromadzony przez Klienta kapitał.

W odpowiedzialny sposób kierujemy inwestycjami Klienta. Sprawne zarządzanie finansami nie tylko zabezpiecza kapitał Klientów przed skutkami inflacji, ale przynosi Klientowi stabilny zysk roczny w wysokości nawet 20% rocznie.

Z klientami spotykamy się osobiście i preferujemy taki kontakt. Możemy również kontaktować się z użyciem zdalnych systemów komunikacji. Cały proces związany z przedstawieniem oferty i zawarciem umowy może się odbyć w 100% online.