O nas

O nas

Poznaj nas bliżej

Jako grupa podmiotów działających na rynku finansowym, posiadamy ogromne, 35 letnie doświadczenie ze wszelkiego rodzaju narzędziami finansowymi, począwszy od nieruchomości, poprzez giełdę, fundusze inwestycyjne, złoto, diamenty inwestycyjne, Forex, a kończąc, ostatnimi laty, na OZE, kryptowalutach i startupach. W 2021 roku, w wyniku dogłębnej analizy rynku, bezpieczeństwa i opłacalności przedsięwzięcia, postanowiliśmy zainwestować w AgroBiznes i wrócić, niejako, do korzeni – do produkcji żywności.

Zawodowo skupiamy się na tematyce związanej z oszczędzaniem i skutecznym oraz bezpiecznym pomnażaniem tych oszczędności. Współpracowaliśmy z wieloma instytucjami finansowymi w Polsce i za granicą. Bez względu, jednak na rodzaj posiadanych przez nas inwestycji, zawsze z tyłu głowy mieliśmy ryzyko z tym związane, czasem mniejsze, czasem większe. Przy niskich możliwych zyskach to ryzyko było małe, ale czym potencjalne zyski były większe, tym i ryzyko było większe, czasem na tyle duże, że nie decydowaliśmy się na daną inwestycję.

asortyment-elementow-biznesowych-finansow-widok-z-przodu

To nasze wieloletnie doświadczenie w branży finansowej nauczyło nas, aby zawsze stawiać bezpieczeństwo lokaty kapitału na pierwszym miejscu. We wszystkich rozmowach, które prowadzimy z naszymi Inwestorami, parametr bezpieczeństwa pieniędzy jest zawsze priorytetem. Zysk, ok, dobrze jak jest atrakcyjny, ale parametr bezpieczeństwa jest zawsze najważniejszy.

Nasze lokaty kapitałowe są dostosowane do możliwości i potrzeb każdego Inwestora – zarówno początkującego, dysponującego kapitałem rzędu kilku tysięcy złotych, jak i Inwestorów chcących ulokować kapitał liczony w dziesiątkach milionów złotych.

Czas trwania inwestycji również jest bardzo elastyczny – mamy oferty krótkoterminowe – kilkumiesięczne, jak i długoterminowe – na kilka lat. W niektórych lokatach odsetki wypłacamy Inwestorom regularnie, co miesiąc, przez cały okres trwania lokaty.

Wszystkie parametry naszych lokat, łącznie z zyskiem, są gwarantowane umową, ubezpieczone, a posiadacz lokaty staje się rzeczywistym, pełnoprawnym właścicielem aktywa, które przynosi mu zyski.

Od początku naszej działalności w finansach staramy się „zarażać” swoją pasją inne osoby, które tak jak my chciałyby poświęcić się zawodowo branży finansowej. Dzięki temu dzisiaj mamy przyjemność współpracować z grupą osób, które są profesjonalne w tym co robią i na zasadzie synergii uzupełniamy się nawzajem, dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zawsze stosujemy zasadę, że oferujemy Inwestorom tylko takie programy finansowe, które sami posiadamy i które osobiście możemy polecić. Możemy Inwestorowi pokazać wyniki finansowe, nie teoretyczne, tylko rzeczywiste, bazujące na naszych własnych doświadczeniach z danym produktem.

W odpowiedzialny sposób kierujemy inwestycjami naszych Klientów. Sprawne zarządzanie finansami nie tylko zabezpiecza kapitał Inwestora przed skutkami inflacji, ale przynosi Inwestorowi stabilny zysk w wysokości od kilkunastu do kilkudziesięciu % rocznie.

Z naszymi Inwestorami spotykamy się osobiście i preferujemy taki kontakt. Możemy również kontaktować się z użyciem zdalnych systemów komunikacji. Cały proces związany z przedstawieniem oferty i zawarciem umowy może się odbyć w 100% online.

Uzyskaj konsultację

Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami już teraz!